Ці рухомі фігурки Беззубика ідеально підходять для фанатів "Як приборкати дракона". Вони мають детально промальовані крила, рухомі кінцівки та голову. Завдяки своїй мобільності, дракони можуть займати різні пози, що додає реалістичності та можливостей для гри. Існує дві різні версії: одна з чорними очима, інша — з зеленими очима та червоним хвостовим прапорцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 83 г |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 80 мм |
| Особливості | Колекційні |
| Персонажі | Як приборкати дракона |
| Тип | Динозавр |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴








