Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Стельова |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 10 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴






