доставка харковою, кур'єром +100 грн.
доставка по Україні:(нова пошта), (делері), (intime), (автолюкс),
відправка накладеним платіжом тільки НОВИЙ ПОЧТИЙ!!!!!!
https://hoz-tovaru.prom.ua/g31382668-kazany
Казан азійський, чавунний, ТМ Термо. Вироби НПП Сітон, г. Дніпропетровськ. Об'єм-6літров. Діаметр по кришці — 300 мм. Глибина (по центру) — 140 мм. Вага казана разом із кришкою — 5,9 кг. Посуд виготовлений через заливки рідкого металу в металеві форми (кольки), які дають змогу отримувати готові вироби без відхилень за формою та розмірами. Товар сертифікований.
Перед першим використанням посуд необхідно ретельно вимити, нагріти на плиті до температури вище 100 г і нанести на внутрішню поверхню тонкий шар рослинної олії. Посуд, який не пройшов цю попереднє оброблення, придатне для контакту з харчовими продуктами, що не містять лимонної, оцтової та молочної кислоти. Не можна залишати приготовану їжу в чавунному посуді для зберігання. Після закінчення приготування їжі посуд необхідно вимити, просушити на плиті та нанести тонкий шар рослинної олії.
У разі правильного догляду термін експлуатації не обмежений!


| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Сітон |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 300 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 6 л |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
- Ціна: 700 ₴







