доставка харківом, кур'єром +100 грн.
доставка по Україні:(нова пошта), (делівері), (intime), (автолюкс),
відправка накладеним платіжом тільки НОВИЙ ПОЧТИЙ!!!!!
https://hoz-tovaru.prom.ua/g31382668-kazany
Казан азійський, чавунний, ТМ Термо. Виробництва НПП Сітон, г. Дніпропетровськ. Посуд виготовлений через заливки рідкого металу в металеві форми (кольки), які дають змогу отримувати готові вироби без відхилень за формою та розмірами. Товар сертифікований.
Перед першим використанням посуд необхідно ретельно вимити, нагріти на плиті до температури понад 100 °C і нанести тонкий шар рослинної олії. Після цього потрібно дати посуду охолонути. Таку процедуру рекомендуємо повторити двічі-тричі. І нагадуємо ще про одну важливу умову експлуатації посуду: після миття чавунний посуд необхідний витерти насухо.


| Основні | |
|---|---|
| Висота | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Сітон |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 340 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
- Ціна: 970 ₴







